aktualizované: 07.04.2019 12:20:54 

Váš Maják v mori reklamných predmetov !

Časté otázky

*** Pripravili sme pre Vás nový web venovaný značkovým reklamným predmetom. Viac informácií v časti Luxusné darčeky ***

V tejto časti nájdete odpovede na Vaše najčastejšie otázky:

1/ Máte v ponuke aj iný tovar, alebo je tu prezentovaná Vaša kompletná ponuka?

Na tejto webovej stránke je prezentovaný výber z našej ponuky, ktorú nájdete v našich katalógoch. Okrem toho Vám v spolupráci s našimi partnermi vieme dodať takmer všetko, čo trh s reklamnými predmetmi dnes ponúka. Spomeniem len niektoré výrobky: pracovné oblečenie, billboardy, reklamný textil, značkové slovenské vína, froté výrobky... Radi Vám na základe Vášho dopytu vypracujeme cenovú ponuku na predmet podľa Vášho želania. Neváhajte nás preto kontaktovať e-mailom, alebo telefonicky.

2/ Aké sú dodacie lehoty pre Vami dodávaný tovar ?

To závisí od toho, či sa jedná o štandardnú katalógovú ponuku tovaru, alebo o výrobu špeciálneho darčeka na mieru. Pri štandardnom katalógovom sortimente Vám vieme tovar aj s potlačou dodať už do 10 dní od objednania a dodania podkladov k potlači, pri špeciálnom sortimente výrobkov na mieru sa dodacie lehoty pohybujú v rozmedzí 4-6 týždňov po schválení vzorky. Všetko samozrejme závisí od momentálnej výrobnej kapacity našich partnerov, od množstva objednaného tovaru, prípadne od aktuálnych skladových zásob tovaru .

3/ Kedy je najvhodnejšie obdobie pre objednanie tovaru pre sezónu Vianoc?

Aby sme sa vyhli nedostupnosti tovaru na sklade, je vhodné tovar určený ako darček, alebo reklamný predmet pre sezónu Vianoc, objednať v dostatočnom predstihu - ideálne v mesiacoch september-október-november. Takto je zaručená dostupnosť tovaru k Vašej spokojnosti.

4/ Akým spôsobom je možné objednať Vami dodávaný tovar?

Objednávka musí mať výlučne písomnú formu. Odberateľ vystaví objednávku a zašle ju na niektorú z našich e-mailových adries, príp. prostredníctvom Slovenskej pošty. Do objednávky prosím uveďte najmä: Názov odberateľa, jeho sídlo podľa Obchodného alebo živnostenského registra, IČO, IČ DPH , Bankové spojenie odberateľa, kontaktnú osobu, telefonický kontakt. Ak bola k objednávke vystavená ponuka našej spoločnosti, uveďte prosím číslo tejto ponuky do Vašej objednávky. POZOR: Objednávku akceptujeme len v prípade, ak je podpísaná osobou oprávnenou konať v mene odberateľa (tento údaj je zverejnený v príslušných registroch). Potvrdenie Vašej objednávky obdržíte obratom v písomnej forme , spravidla e-mailom.

5/ Je stanovené minimálne odberové množstvo?

Minimálne odberové množstvo stanovené nie je. Na základe Vášho konkrétneho dopytu Vám promptne spracujeme a zašleme kalkuláciu na Vami požadovaný produkt. Pri malých sériách potlače však býva cena obvykle vyššia ako pri väčších sériách. Preto starostlivo zvážte, či pre Vás nieje výhodnejšie objednať jednorázovo väčšiu sériu.

6/ Je možné u Vás potlačiť aj tovar, ktorý si odberateľ sám dodá ?

Z dôvodu prevzatia záruky za kvalitu potlače takúto službu neposkytujeme. Potlač zabezpečujeme len na nami dodávaný tovar.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Kontaktujte nás prosím e-mailom na niektorú z našich e-mailových adries, alebo prostredníctvom Online Chatu, prípadne telefonicky na niektorom z našich telefónnych čísiel, kde Vám radi odpovieme na Vaše otázky týkajúce sa reklamných a darčekových predmetov.

 

Ak ešte nemáte náš aktuálny katalóg (ZDARMA) tu a teraz si ho môžete v pohodlí objednať  .

TOPlist